Golden Towns

golden towns baner

Kilka dni temu rozpocząłem swoją przygodę z tą ciekawą i darmową grą przeglądarkową. Argumentem, który przekonał mnie do spróbowania swoich sił w tym symulatorze budowy miasta z rozwiniętymi elementami polityki i akcji militarnych, był fakt, że zarobione w grze złoto można bez problemu wymienić na € (euro!). Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i nie mogłem się powstrzymać przed dalszym zgłębieniem tematu.

Cała idea gry polega na tym, by zdobyć jak najwięcej złota, które możemy sprzedać oficjalnemu resellerowi (jest ich kilku w grze). Złoto można zdobywać na wiele sposobów, a najpopularniejszym jest oczywiście wybudowanie kopalni i jego wydobycie. Inne sposoby na zdobywanie złota to m.in. sprzedaż surowców za złoto, zakup akcji danego miasta, państwa lub gry i otrzymywanie dywidend (w przypadku akcji miast i państw dostaje się dywidendy nie tylko złota, ale wszystkich innych surowców też). Można również kupno i sprzedaż akcji potraktować jak na prawdziwej giełdzie, czyli kupić taniej i sprzedać akcje gdy ich cena wzrośnie – jest to jeden z najszybszych sposobów na wzbogacenie się, ale jest także ryzykowny – cena kupionych przez nas akcji może spaść. Co ciekawe złoto wydobywane w grze ma 100% pokrycie w złocie fizycznym.

Oczywiście można grać i zarabiać bez poleconych, jednak ich posiadanie wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Po pierwsze dostajemy 10% z surowców wyprodukowanych przez naszych referali (każda osoba w grze jest czyimś poleconym – jeśli nie zapisuje się z konkretnego reflinka to trafia pod losową osobę). Po drugie naszych referali możemy wystawić na sprzedaż po dowolnej cenie (ceny wahają się od 0,1Gold – 2000Gold za referala).

Nie wspomniałem jeszcze o najważniejszym. Aktualnie cena za 1 złota wynosi około 4,75€! Obsługiwane w grze sposoby płatności to Payza, PayPal, MoneyBookers, Neteller, BitCoin, WesternUnion. Sama wymiana jest bezpieczna, gdyż resellerami złota są sprawdzone osoby, a zarazem gracze. W związku z tym nie zanotowano żadnych przypadków oszustwa. Jeden z najlepszych graczy – tzw. „killam„, wypłaca z gry co miesiąc po kilka tysięcy dolarów! Bazując na jego przykładzie można śmiało stwierdzić, że potencjalne możliwości zarobku są ogromne, a to wszystko praktycznie bez żadnego ryzyka, gdyż potencjalny zysk nie wymaga od nas żadnej inwestycji.

Zachęcam do rejestracji i spróbowania swoich sił w tej ciekawej grze.
Więcej o grze możesz przeczytać tutaj: Golden Towns