skrill - logo systemu platnosciSkrill (dawniej znany pod nazwą Moneybookers) to z pewnością obok PayPal i Payza jeden z najpopularniejszych i najbardziej godnych zaufania darmowych procesorów płatniczych online. Odpowiednikiem numeru konta jest w nim, tak jak w przypadku Payza i PayPal adres email, dzięki temu rozwiązaniu nie musimy pamiętać szeregu losowych liczb – jak to jest w przypadku kont bankowych, a jedynie adres email, który z pewnością często używamy. Skrill jest firmą założoną w 2001 roku i mającą swoją siedzibę w Londynie. Z ich usług korzysta już ponad 36 milionów użytkowników i ta liczba ciągle rośnie. Wszystkie transakcje wykonywane przez system Skrill są bezpieczne i natychmiastowe.

Skrill jest procesorem płatności internetowych przestrzegającym zasad przeciwko praniu brudnych pieniędzy, dlatego na niezweryfikowanych użytkowników nałożone zostały pewne ogranicznie, które można zdjąć poprzez weryfikację naszej tożsamości.

 

Opłaty w Skrill:

Koszt
Depozyt
Przelew: 0%
Przelewy24: 0.90%
Karta debetowa / kredytowa: 1.90%
Przelew SWIFT: 0%
Wypłata
Przelew: 2.95€
Karta debetowa / kredytowa: 2.95€
Przelew SWIFT: 2.95€
Przelew środków: 1% (max. 10€)
Odbiór środków: 0%

 

Skrill Prepaid Mastercard

Warto też wspomnieć, że Skrill umożliwia zamówienie karty prepaid MasterCard podpiętej do konta. Dzięki tej karcie można wykonywać transakcje handlowe na całym świecie, a środki pobierane są z salda naszego konta Skrill. Za pomocą karty prepaid Skrill możemy wypłacać gotówkę w bankomatach na całym świecie!

  Opłaty
Płatności w sklepach, restauracjach, online: 0%
Zmiana PIN: 0%
Elektroniczny wyciąg transakcji: 0%
Zasilenie karty: 0%
Wypłata w bankomacie: 1.80€
 Przewalutowanie:  2.49%
Opłata roczna: 10€

Dla osób ceniących sobię wygodę karta jest doskonałym rozwiązaniem. Oczywiście karta jest opcjonalna i można ją zamówić w dowolnym momencie.

Porfel internetowy Skrill zyskał sobie popularność przede wszystkim w środowisku bukmacherskim, pokerowym i hazardowym i handlowym. Płatności za pomocą Skrill dostępne są w każdym szanującym się serwisie pokerowym, bukmacherskim, czy w kasynie internetowym, a także u brokerów opcji binarnych i platform handlowych forex. Dzięki temu skrill stał się ważnym graczem na rynku płatności internetowych, a natychmiastowe przelewy i niskie opłaty za wysyłanie pieniędzy sprawiły, że Skrill konkuruje na równi z PayPalem o klientów korzystających z portfeli internetowych i póki ta walka trwa, nie sposób przewidzieć kto wygra.

 

Zarejestruj się w Skrill (Moneybookers)